Ponuka ošetrení

Salónne ošetrenia Sothys Paris

Okysličujúca sezónna tvárová kúra
Sothys Paris, jeseň - zima 2013/14

Sezónna okysličujúca kúra

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti. Vyskúšajte si sami skutočnú silu okysličenej pleti pre oživenie pleti pred a počas letnej sezóny.

Hrozno - Hruška
Intenzívna dávka minerálov pre posilnenie pokožky v zime.

Hroznový extrakt: Pôsobí ako antioxidant. Hruškový extrakt: Zjemňuje pleť.
Ružový kaolín: Pochádza z brehu Stredozemného mora. Je veľmi bohatý na minerály, čistí, detoxikuje, okysličuje a remineralizuje pleť. Prinavracia jej jas a zmäkčuje ju.
Komplex multi-funkčných antioxidantov (fytoplanktón, kvasnice a polyfenoly):
Reaktivuje výnimočnú regeneráciu buniek, vďaka čomu sa bunky lepšie okysličujú a pleť lepšie dýcha. Koktail minerálov (Mg, Cu, Zn, CA): pôsobí proti únave buniek,
navyše revitalizuje a stimuluje obranyschopnosť a obnovu buniek.

Trvanie: 45 min. Typ: ♀ / ♂
Pôvodná cena: 57€
Aktuálna akcia : 50€


Ošetrenia od Bernard Cassière


Bernard Cassière vybral zlato pre svojich najlepších klientov, najluxusnejšie ingrediencie v exkluzívnej starostlivosti, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších klientov v kozmetických salónoch a wellness a spa centrách…

Trvanie: 60 min. Typ: ♀ / ♂
Aktuálna akcia : 60€
Bambus - Aloe Vera
Profesionálne Hydratačno – výživné ošetrenie

Hydratačno – výživné ošetrenie od Bernard Cassière je vhodné pre všetky typy dehydratovanej pleti, ktorej chýba pevnosť a pružnosť. Toto jedinečné ošetrenie poskytuje pleti výživu a hydratáciu vďaka Bambus – Aloe Vera* komplexu.

Bambus - Aloe vera píling: Obnovuje pokožku vďaka kombinácii bambusu a výťažkov Aloe vera*, bambuckému maslu** a ryžovému prášku.
Avokádovo - mandľové hyper-výživné sérum: Pomáha udržiavať hydratačnú bariéru a zmierniť suchosť pokožky.
Bambus - Aloe vera Hydratačno-vyživujúci masážny krém: Vyižvuje a hydratuje pokožku.
Kolagén a kyselina hyalurónová, dvojitá hydratačná maska: Dodá pokožke pružnosť, jemnosť a hydratáciu. Táto maska ​​pomáha zachovať a chrániť pokožku pred vplyvom vonkajšieho prostredia.
Intenzívne hydratačné ošetrenie Bamboo - Aloe vera: Vyhladzuje a zjemňuje vrásky.


Trvanie: 60 min. Typ: ♀ / ♂
Pôvodná cena: 55€
Aktuálna akcia : 50€


Špeciálne profesionálne ošetrenia Sothys ParisResurfacing peeling care - obnovujúci píling

Chemický píling obsahujúci AHA a BHA kyseliny, ktoré znižujú výskyt prejavov starnutia pleti. Píling dokonale pripraví pokožku na intenzívne ošetrenie.

Doporučená frekvencia ošetrenia.
Preventívne: 1 ošetrenie mesačne
Reparačne: 3 - 4 ošetrenia mesačne


Trvanie: 60 min. Typ: ♀ / ♂
Cena: 40€
Vysoko ochranný program pre vaše oči

Toto ošetrenie, špeciálne určené pre očné okolie, pomáha okamžite znížiť pocit únavy a starnutia pomocou štyroch hlavných krokov. Kombinácia rúk terapeutky s porcelánovými lyžičkami navrhnutými špeciálne pre Sothys, robí toto ošetrenie unikátnym momentom pre vaše oči.


Trvanie: 45 min. Typ: ♀ / ♂
Cena: 35€

 

Intenzívne preofesionálne ošetrenia Sothys ParisEnergizujúce ošetrenie so sibírskym ženšenom

Sibírsky ženšen, základ mladosti  


Rastlina so zázračnou účinnou látkou, rastúca v studenej pôde na ďalekom Sibíri Jej silu a schopnosť prispôsobiť sa špecifickým potrebám každej ženy využívalo iba zopár vyvolených... až doteraz. Sothys odhalil tento poklad ďalekej zeme a urobil z neho hlavnú zložku v novom Sothys Intenzívnom ošetrení: Zdroj mimoriadnej schopnosti optimalizov ania zásob energie v pleti. Sibírsky ženšen zahalí pokožku vlnou žiarivosti a mladistvosti ako nikdy predtým.

FIL DE VIE™
Pleť začína už svoje prvé dni života so svojou vlastnou zásobou energie, ktorá je zdrojom jej žiarivosti na roky, ktoré ešte len prídu. Ale ak príde o svoju energiu tak pokožka stráca aj svoju žiarivosť. Začnú sa prejavovať známky starnutia, či už skôr alebo neskôr.Na základe tohto pozorovania Sothys vyvinul tzv. Fil de vie™ princíp: Doplnenie a ochrana zásob energie z mladosti pre zachovanie žiarivosti a krásy. Vďaka pravidelným SOTHYS profesionálnym ošetreniam v salónoch krásy a denným používaním Sothys produktov, doma dosiahnete tento efekt bez námahy. Všetky Sothys produkty, ošetrenia a intenzívne ošetrenia sú vytvorené tak, aby sa navzájom dopĺňali a nikdy neporušovali Fil de vie™ princíp.

Umiestnený v srdci Fil de vie™, Sibírsky ženšen bol vybraný, aby dodával svoju prirodzenú energiu a silu, ktorá odoláva extrémnym podmienkam. Dokáže aktivovať túto energiu kontrolovaným spôsobom tak, aby bolo možné sa prispôsobovať potrebám svojho okolia. Tento malý krík zo Sibírskej stepi sa tiež nazýva “tajná rastlina Rusov“, pretože boli prví, ktorí odhalili jej adaptogénne vlastnosti. Sibírsky ženšen je cenný pre jeho schopnosť prispôsobovať sa potrebám tela.


Trvanie: 1 hod. 15 min.’ Typ: ♀ / ♂
Cena: 60€
Hydradvance™ - intenzívne hydratačné ošetrenie

Nový koncept hydratácie inšpirovaný genetikou: Stimulácia aktivity génov
s cieľom obnoviť schopnosť samohydratácie pokožky.

Srdce programu: Extrakt Boletus 1055 Patentovaná* aktívna zložka vytvorená na základe niekoľkomesačného výskumu v spolupráci s univerzitami.

Riešenie šité na mieru, predstavujúce neporovnateľnú hydratačnú účinnosť. Doprajte svojej pleti 75 minút výnimočnej starostlivosti, kombináciou špičkovej technológie aktívnych zložiek pre dokonalú hydratáciu vašej pleti.

Špeciálne vytvorené zloženie účinných látok pre dosiahnutie hydratácie pleti:
Udržuje vodu v horných vrstvách pleti.
Posilňuje funkciu kožnej bariéry.


Trvanie: 1 hod. 15 min.’ Typ: ♀ / ♂
Cena: 60€
Collagene hyaluronique™ - intenzívne ošetrenie tváre

Intenzívne protistarnúce ošetrenie s kolagénom, kyselinou hyaluronovou
a elastínom.

Prvé, intenzívne, protivráskové ošetrenie, ktoré je maximálne prispôsobené Vášmu veku a Vašej pleti. Vysoko efektívne, dlhotrvajúce ošetrenie sa začne profesionálnou diagnostikou Vašej pleti. Po zistení veku Vašej pleti sa ošetrenie prispôsobí priamo Vám. Exkluzívna masážna technika a Cosmeceutical patent (vysoká koncentrácia aktívnych ingrediencií, ako ľanového extraktu, elastínu a kyseliny hyaluronovej) zaručia neopakovateľné výsledky.

Doporučená frekvencia ošetrenia.
Preventívne: 1 ošetrenie mesačne
Reparačne: 2 ošetrenia mesačne.


Trvanie: 1 hod. 20 min.’ Typ: ♀ / ♂
Cena: 60€
Beauty Garden od Sothys - tvárové ošetrenie

Odhaľte to najlepšie z prírody.

Na báze organických aktívnych ingrediencií, Beauty Garden® od Sothys Paris ponúka ošetrenie tváre a tela. Prináša pleti to najlepšie, čo príroda ponúka. Pre relaxačné ošetrenie, ktoré rozžiari pokožku tváre, rozprúdi životne dôležité energie v tele, čím napomáha vstrebávaniu účinných látok.

Po dôkladnom odstránení make-upu, sú z pleti odstránené odumreté bunky intenzívnym pílingom zo slnečnice. Nasleduje relaxačná masáž a zlupovacia maska z ryžového prášku. Na záver ošetrenia krém s extraktom slnečnice a rozmarínu ochráni a zlepší pleť. Relax a starostlivosť o pleť priamo z prírody!Trvanie: 60 min. Typ: ♀ / ♂
Cena: 40€